კოოპერატივი "ქორენიში" მეფუტკრეობას ცაგერის მუნიციპალიტეტში მისდევს. ახლად დაარსებული კოოპერატივი 6 წევრისგან შედგება, რომლებიც ერთად მუშაობენ ხარისხიანი თაფლის შესაქმნელად.
ENPARD-ის პროექტის ფარგლებში კოოპერატივს  გადაეცა ფუტკრის სკები და ოჯახები, ასევე მანქანა  ფუტკრის სეზონური ტრანსპორტირებისთვის.
პროექტის ფარგლებში კოოპერატივის ლიდერი, სასწავლო ვიზიტით ლატვიელ მეფუტკრეებს ეწვია. მასზე დიდი შთაბეჭდილება ადგილობრივი მეფუტკრეების მარკეტინგულმა მიდგომებმა მოახდინა. სამშობლოში დაბრუნებისთანავე , მიღებული გამოცდილებით აგროტურიზმის განვითარებას მიჰყო ხელი და უმოკლეს ვადაში დიდ წარმატებას მიაღწია. დღეს კოოპერატივ ქორენიშს და სახელდახელოდ მოწყობილ "ქორენიშულ ვერანდას" მსოფლიოს მრავალი კუთხიდან ჰყავს სტუმრები.
"ქორენიშის"  მიერ წარმოებული  მაღალხარისხიანი და საინტერესოდ შეფუთულ-ეტიკეტირებული თაფლი წარმატებით  იყიდება სხვადასხვა ქალაქების  მაღაზიებში.

"Korenishi " is a bee-keeping Cooperative  in Tsageri municipality. The newly established cooperative consists of 6 members who work together to produce high quality honey.
In the framework of the ENPARD project,  cooperative got special truck for transportation of bee families.
In the framework of the project, the co-operative leader visited Latvian beekeepers with a study visit. It has a big impression on the marketing of local beekeepers. Upon returning to his homeland, the experience of agrotourism was developed and achieved great success in the shortest  time. Today, Cooperative  qorenishi  and " Korenishuli Veranda" have many guests from many parts of the world.
High quality and interestingly packaged-labeled honey produced by "Korenishi" has been successfully sold in various towns stores.