თამარ შუბითიძე 3 შვილის დედაა ახალციხის მუნიციპალიტეტის სოფელ სვირიდან. ის აქტიური ქალია და ყოველთვის ზრუნავს ოჯახის კეთილდღეობაზე.
დამატებითი ფინანსური რესურსებისთვის თამარმა გაეროს ქალთა ორგანიზაციის მიერ მხარდაჭერილ ქალთა ეკონომიკური გაძლიერების პროექტში მიიღო მონაწილეობა და საოჯახო სასტუმრო გახსნა. თამარის საოჯახო სასტუმრო ტურისტულ ზონაში მდებარეობს და საკმაოდ დიდია. თამარს რამდენიმე ოჯახის მიღება შეუძლია ერთდროულად. ის ძალიან სტუმართმოყვარეა და ყოველთვის მომხმარებლის კმაყოფილებაზეა ორენტირებული.
მომავალში თამარს გაფართოვება სურს. საოჯახო სასტუმრო ორსართულიანი სახლის პირველ სართულზეა, თუმცა თამარს მეორე სართულის გარემონტებაც სურს. ამისთვის კი შესაბამისი ფინანსები ესაჭირეობა.

Tamar Shubitidze is a mother of three children from the village of Sviri in Akhaltsikhe municipality. She is an active woman and always cares of her family’s well-being.
For additional financial resources Tamar decided to participate in the Women’s Economic Empowerment project supported by UN Women and opened the guesthouse. Tamar`s guesthouse is located in a tourist area and is quite big. Tamar can welcome several families at the same time. She is very hospitable and always focused on customer satisfaction.
Tamar wants to expand in the future. The guesthouse is on the first floor of a two-story house, but Tamar also wants to renovate the second floor. For this, she needs some finances.