ირინე გვაჯაია მცირეწლოვანი ბავშვების დედაა თეთრიწყაროს მუნიციპალიტეტის სოფელ ხაიშიდან. ის ძალიან გემრიელ ტკბილეულს და ცომეულს ამზადებს და ყოველთვის უნდოდა საკუთარი საცხობი ქონოდა. ინიციატივის განხორციელების მიზნით ირინემ გაეროს ქალთა ორგანიზაციის მიერ მხარდაჭერილ ქალთა ეკონომიკური გაძლიერების პროექტში მიიღო მონაწილეობა და საცხობისთვის საჭირო ინვენატრი შეიძინა.
ირინე პროდუქციას ოჯახში არსებულ ნედლეულზე ამზადებს და მომხმარებელს ეკოლოგიურად სუფთა პროდუქტს სთავაზობს. მისი სახლი ხაიშის სკოლასთან ახლოს მდებარეობს და შესაბამისად სკოლის მოსწავლეები, მასწავლებლები თუ ადმინისტრაცია ირინეს პოტენციური მომხმარებლები არიან.
ირინეს „გემრიელი სამყარო“ მრავალფეროვან სერვისს სთავაზობს მომხმარებლებს: ხაჭაპური, ლობიანი, ნამცხვრები, ღვეზელები, პიცა და ა.შ. გარდა ამისა, საკუთარ ეზოში ლამაზი კუთხე მოაწყო, სადაც სტუმრებს შესაძლებლობა აქვთ დასხდნენ, დაისვენონ და გემრიელი საკვები და დესერტი დააგემოვნონ.

Name : Irine`s "Delicious World"
Irine Gvajaia is a mother of young children from the village of Khaishi, Tetritskaro Municipality. She bakes very tasty products including cakes and always wanted to have her own bakery. To implement her initiative Irine participated in the Women`s Economic Empowerment project supported by UN Women and purchased the necessary inventory for her bakery.
Irene offers ecologically clean products to the customers. Her house is located close to Khaishi School and therefore students, teachers and the school administration are her potential customers.
Irene`s "Delicious World" offers a variety of services to the customers: Khachapuri, Lobiani, cakes, pies, pizza, etc. In addition, she has arranged a nice corner in her own yard where guests have the opportunity to sit down, relax and taste delicious baked food and dessert.