მზია ჯაბიშვილი აქტიური ქალია ახმეტის მუნიციპალიტეტის სოფელ წინუბნიდან. მზია დაინტერესებული იყო კულინარიით და ყოველთვის სურდა ამ სფეროში დასაქმებულიყო.
ახალი შესაძლებლობებისთვის, მზიამ გაეროს ქალთა ორგანიზაციის მიერ მხარდაჭერილ ქალთა ეკონომიკური გაძლიერების პროექტში მიიღო მონაწილეობა. პროექტის დახმარებით, მან შესაბამისი ინვენტარი შეიძინა და სახლში საცხობი გახსნა. ამასთან ერთად, პროექტის ფარგლებში კულინარიის კურსებიც გაიარა, სადაც პროექტის ერთ-ერთი მონაწილე, ლელა სეთური გაიცნო და მის კაფეში დასაქმდა.
საბოლოოდ, მზია ძალიან კმაყოფილია პროექტით. როდესაც კაფეში არ მუშაობს, სახლში აცხობს სხვადასხვა გემრიელობებს: ნამცხვრები, ცომეულობა და ა.შ.

Mzia Jabishvili is an active woman from the village of Tsinubani in Akhmeta Municipality. Mzia was interested in culinary and always wanted to work in this field.
For new opportunities Mzia participated in the Women`s Economic Empowerment project supported by UN Women. With the help of the project, she purchased the appropriate inventory and opened a bakery at home. In addition, she took culinary courses within the project, where she met one of the project participants, Lela Seturi, and got a job in her café as well.
Finally, Mzia is very happy with the project. When she is not working in a cafe, she bakes various delicacies at home: cakes, other baked products, etc.