სახელი : ინგას სილამაზის
ინგა გლურჯიძე მცირეწლოვანი შვილების დედაა თელავის მუნიციპალიტეტის სოფელ რუისპირიდან. მას ძალიან კარგად ეხერხება სალონური მომსახურების გაწევა და ყოველთვის სურდა ამ სფეროში დასაქმებულიყო.
სურვილის ასრულებისა და ოჯახის დახმარების მიზნით, ინგამ გაეროს ქალთა ორგანიზაციის მიერ  მხარდაჭერილ ქალთა ეკონომიკური გაძლიერების პროექტში მიიღო მონაწილეობა. პროექტის დახმარებით სალონური მომსახურების გაწევისთვის, შესაბამისი ინვენტარი შეიძინა.
ინგა ძალიან თავაზიანი და თავისი საქმის პროფესიონალია. ის ყოველთვის ზრუნავს მომხმარებლის კმაყოფილებაზე და ხარისხიან მომსახურებას სთავაზობს ადგილობრივ მოსახლეობას.
მომავალში გაფართოვებას გეგმავს და მომხმარებლისთვის სრულყოფილი მომსახურების გაწევას. ამისათვის კი დამატებითი ინვენტარის შეძენა ესაჭიროება.

Name : Inga`s Beauty
Inga Glurjidze is a mother of young children from the village of Ruispiri, Telavi Municipality. She is very good at providing beauty salon services and always wanted to be employed in this field.
To fulfill her desire Inga participated in the Women`s Economic Empowerment project supported by UN Women. With the help of the project she purchased the appropriate equipment for providing beauty salon service.
Inga is very polite and professional in her work. She always cares about customer satisfaction and offer a quality service to the locals.
Inga also plans to expand in the future and diversify her service. For this, she need additional equipment.