სახელი : ნანას საოჯახო სასტუმრო "კერა"
ნანა ტაბუცაძე თეთრიწყაროს მუნიციპალიტეტის სოფელ ასურეთში ცხოვრობს. ასურეთი ძველი გერმანული სოფელია, რომელიც დიდი პოპულარობით სარგებლობს ტურისტებში. აქედან გამომდინარე, ნანას იდეა გაუჩნდა რომ საოჯახო სასტუმრო გაეკეთებინა, რაც თავის ოჯახს დამატებით შემოსავალს მოუტანდა.
ინიციატივის განხორციელების მიზნით ნანამ გაეროს ქალთა ორგანიზაციის მიერ მხარდაჭერილ ქალთა ეკონომიკური გაძლიერების პროექტში მიიღო მონაწილეობა და საოჯახო სასტუმროსთვის საჭირო ინვენტარი შეიძინა. გარდა ამისა, ამავე პროექტის ფარგლებში ნანა საშუალო და მცირე ზომის სასტუმროს მართვისა და მენეჯმენტის ტრენინგებს დაესწრო და ცოდნა გაიღრმავა ამ სფეროში.
ნანა მომხმარებლის კმაყოფილებაზეა ორიენტირებული და მომსახურების მრავალფეროვნებაზე ზრუნავს. დამატებით, საუზმის გარდა, სადილად და ვახშმად საკუთარი ეზოს, ადგილობრივი წარმოების პროდუქტს სთავაზობს თავის მომხმარებელს. გარდა ამისა, აქვს ტრანსპორტირების სერვისიც.

Name : Nana`s Guesthouse "Kera"
Nana Tbutsadze lives in the village of Asureti in Tetritskaro municipality. Asureti is an old German village very popular among the tourists. Therefore Nana came up with the idea to build a guesthouse, which would bring an extra income to her family.
To implement her idea Nana participated in the Women`s Economic Empowerment project supported by UN Women and purchased all the necessary equipment for her guesthouse business. In addition, within the same project, Nana attended a hotel management training and improved her knowledge in this field.
Nana is focused on customer satisfaction and cares about the diversity of her services. Also, in addition to breakfast, for lunch and dinner she offers locally produced products to her customers as well as transportation service.